JESIEŃ W KRATKĘ!

Dla niej

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami – zarówno w naturze, jak i w modzie. Jaki zatem trend powraca każdej jesieni? Mowa o ponadczasowej kracie, która z każdym rokiem coraz bardziej intryguje i zachwyca.

Za oknem pogoda w kratkę, a na półkach sklepowych także… krata! Z tą różnicą, że jesienne ubrania,ozdobione kratą, są niezwykle pożądane i nic w tym dziwnego. W subtelny sposób nawiązują przecież do przeszłości, wplatając do codziennych stylizacji odrobinę ducha retro, a jednocześnie zachowują nowoczesny wyraz.

499 zł

Solar

1300 zł

Pinko

199,99 zł

TK Maxx

Jaki rodzaj kraty wybrać? Księcia Walii, tartan, vichy, windowpane, madras czy pepitę? Jest ich wiele, a każda z nich będzie prezentować się nader stylowo. Kraciaste motywy zdominowały światowe wybiegi, a projektanci nie ograniczają się z umieszczaniem ich na ubraniach, ale pojawiają się one również w dodatkach.

499 zł

Kazar

199 zł

Solar

1139 zł

Tous

Płaszcze, swetry i marynarki w kratę sprawią, że twój outfit nie będzie nudny i wpisze się w aktualne trendy. Do kraciastych stylizacji świetnie pasują skórzane dodatki, takie jak mokasyny na obcasach, minitorebki i rękawiczki.

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami – zarówno w naturze, jak i w modzie. Jaki zatem trend powraca każdej jesieni? Mowa o ponadczasowej kracie, która z każdym rokiem coraz bardziej intryguje i zachwyca.

Podziel się:

Przeczytaj również

SPOSÓB NA KULTURALNY RELAKS W DOMU

STYLOWY DENIM W MODZIE MĘSKIEJ

JESIENNA MODA W DZIECIĘCYM WYDANIU – PRAKTYCZNIE I STYLOWO