JESIENNA MODA W SZKOLNEJ ŁAWCE

Dla dziecka

Wraz z rozpoczęciem malowniczej jesieni dzieci wracają do szkoły. To zarówno czas intensywnej nauki, jak i radosnych spotkań z przyjaciółmi. Jak odpowiednio przygotować pociechy, aby weszły w nowy rok szkolnypełne energii i zadowolenia?

Odpowiednio dobrane dziecięce ubrania to podstawa poczucia komfortu i dobrego samopoczucia na zajęciach szkolnych. Muszą one spełniać konkretne wymogi. Przede wszystkim – ze względu na spędzanie długich godzin w klasie i bieganie po korytarzach szkolnych w czasie przerw – powinny być wygodne, a także wyglądać schludnie, jak przystało na odpowiedni strój do szkoły.

4,99 zł

Empik

119 zł

Zara

39,99 zł

H&M

Dla dziewczynek doskonałym rozwiązaniem są rozpinane kardigany, sukienki na szelkach i koszulki polo. Z kolei dla chłopców świetnym kompromisem będzie zestawienie wygodnych, dresowych spodni z T-shirtem i marynarką, którą można zdjąć podczas zabawy na przerwie.

19,99 zł

Smyk

29,99 zł

Reserved

99,99 zł

Reporter Young

Przemyślane wyposażenie dziecięcego plecaka to kolejny, niezbędny element szkolnej wyprawki. Piórniki z przyborami do pisania pozwolą zachować porządek, a zeszyty i bloki rysunkowe umożliwią sprawną pracę na lekcjach.

Wraz z rozpoczęciem malowniczej jesieni dzieci wracają do szkoły. To zarówno czas intensywnej nauki, jak i radosnych spotkań z przyjaciółmi. Jak odpowiednio przygotować pociechy, aby weszły w nowy rok szkolny pełne energii i zadowolenia?

Podziel się:

Przeczytaj również

JESIENNA MODA W DZIECIĘCYM WYDANIU – PRAKTYCZNIE I STYLOWO

JESIEŃ W ODCIENIACH CZERWIENI

JESIENNA PIELĘGNACJA MĘSKIEJ SKÓRY