STYLOWY DENIM W MODZIE MĘSKIEJ

Dla niego

Denim przeżywa ponowne narodziny i jak zwykle robi to w najlepszym stylu. Ten ponadczasowy materiał nie zamierza zejść z piedestału. Z czym łączyć dżinsowe ubrania, żeby czuć się w nich komfortowo i modnie wyglądać?

Denim wyróżnia się tym, że śmiało możemy nosić go od stóp do głów, nie bojąc się o przesadę. Dżinsowe komplety to ekstrawagancja w nowoczesnym i niezobowiązującym wydaniu. Połączenie denimowej  kurtki i spodni jest klasycznym rozwiązaniem dla mężczyzn lubiących wyrażać swoją indywidualność.

329 zł

Wrangler

369,99 zł

Big Star

599 zł

Office

Jeśli jednak dżins w wersji total look to dla ciebie za dużo, postaw na komponowanie denimowych ubrań z różnymi tkaninami lub wybieraj dżinsowe elementy garderoby w odmiennych kolorach. Klasyczne dżinsy świetnie pasują do sztruksowej kurtki z ocieplanym wnętrzem i T-shirtu z motywem kultowego artysty.

579,90 zł

Levi's

179,90 zł

Vistula

1680 zł

Swiss

Na koniec pamiętajmy o dobrze dobranych dodatkach. Skórzane półbuty w duchu vintage, minimalistyczny zegarek i okulary typu Aviator to akcenty, które podkreślą niezależność współczesnego dżentelmena.

Stylowy quiz Live

  • Dżinsowy akcent
    57% 4 / 7
  • Total look
    42% 3 / 7
Podziel się:

Przeczytaj również

Płaszcz – jesienny supertrend

JESIENNA MODA W DZIECIĘCYM WYDANIU – PRAKTYCZNIE I STYLOWO

NURT VINTAGE W NOWOCZESNEJ ODSŁONIE, CZYLI JAK STYLOWO URZĄDZIĆ MIESZKANIE