Męski look w stylu kultowego agenta 007 – jak ubierać się na imprezy i spotkania okolicznościowe?

Dla niego

Oszałamiający look zaczerpnięto prosto z kinowych hitów o przygodach niezłomnego agenta 007 – zobacz, jaki męski styl sprawdzi się zimą podczas rozmaitych imprez i spotkań okolicznościowych.

Idealnie skrojony, elegancki i niezawodny – męski garnitur to ponadczasowe rozwiązanie, które już chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Jeśli chcemy pozostawić po sobie niezatarte wrażenie, zamiast gładkich fasonów wybierajmy te pokryte wzorem przykuwającej oko kraty.

Zegarek ROAMER

1980 zł

SWISS

Spinki do mankietów

99,90 zł

LANCERTO

Poszetka

69,99 zł

KUBENZ

Gdy czeka nas jedna ze świątecznych imprez, w trakcie której możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa, śmiało stawiajmy na dodatki nadające całości stylizacji nonszalancki wyraz. Tę funkcję doskonale spełni mucha zamiast krawata lub spinki do mankietów w dowcipnym bądź po prostu unikatowym stylu.

Mucha

99,99 zł

WÓLCZANKA

Marynarka

1199 zł

VISTULA

Buty

549,90 zł

WITTCHEN

Z kolei gdy szykujemy się na bardziej oficjalne spotkanie, do garnituru dobierzmy klasyczne półbuty utrzymane w duchu retro czy poszetkę pokrytą charakterystycznym, choć niezbyt dominującym motywem. Obie opcje to look godny filmowego Jamesa Bonda!

Przeczytaj również

Zatrzymaj wyjątkowe chwile dzięki innowacyjnej technologii

W świecie fantazji, czyli stylowe ubrania i dodatki dla chłopców w aktualnym sezonie

Jak stworzyć kino domowe z użyciem technologii najnowszej generacji?