Najnowsze trendy w okularach

Polecamy

Sezon jesienno–zimowy powoli zaczyna rozkręcać się nie tylko w pogodzie, ale również w naszych codziennych stylizacjach. Ubrania i buty letnie chowamy na dno szafy, aby mogły one ustąpić miejsca ciepłym swetrom, kurtkom i szalikom. Skoro praktycznie cała nasza szafa ulega zmianie z powodu kolejnych pór roku, dlaczego nie możemy również zmienić okularów? Warto, ponieważ trendy obowiązujące w najbliższym sezonie są wyjątkowe i wszechstronne na tyle, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Techno modernizm

Techno modernizm w modzie okularowej widnieje pod hasłem „the future is now”, a w samym trendzie króluje minimalizm, proste formy i lekkość. To, co najbardziej charakteryzuje te oprawki to przede wszystkim rozmiar.

Model 1: Vogue VO5412

Okulary w formie oversize, bardzo szerokie, przypominające maski, będą tej zimy niezwykle popularne na ulicach najmodniejszych miast. W parze z rozmiarem idą dwa sposoby wykonania tych okularów. Z jednej strony są to kolorowe szkła i oprawki, a z drugiej transparentne, matowe i metalowe okulary. Marką, która zdecydowanie promuje trend techno-modernizmu jest Vogue Eyewear. To tu odnajdziemy okulary charakteryzujące się redukcyjnym designem i industrialną transparentnością. Dla osób szukających najmodniejszych okularów przeciwsłonecznych na zimowe dni, warto zapoznać się z ofertą marki Oakley. Duże soczewki i przylegające do twarzy oprawki od tej marki to kwintesencja trendów. Trend techno modernizm jest zdecydowanie propozycją dla odważnych, choć królujące transparentne materiały pasują do wszystkich stylizacji.

Deco minimalizm

Model 2: Bulgari BV2238

Trend ten przywodzi na myśl luksus.
Deco minimalizm to idealne połączenie nostalgicznego retro z formami współczesnymi. Takie unowocześnienie stylu retro możliwe jest dzięki wykorzystanym kształtom, a także inspiracji biżuterią i art deco.

W markach prezentujących trend deco minimalizm można zauważyć kształty i linie geometryczne, szczególnie kwadraty. Oczywistym wyborem będzie oferta marki Bulgari, która często inspiruje się swoim dorobkiem biżuteryjnym w projektowaniu okularów. Deco minimalizm to również bogactwo ciekawych kolorów, urozmaicające w nowoczesny i wyjątkowy sposób codzienne stylizacje.

Code switch

Model 3 Bulgari BV6171

Za tą ciekawą nazwą stoi przede wszystkim autentyzm. Ważne są emocje i ich otwarte wyrażanie, a tym samym odzwierciedlenie w dodatkach i stylizacjach. Code switch to element codziennej mody, który pozwala nam na ekspresję i wyrażanie siebie. Marki prezentujące okulary w tym trendzie opierają się na zabawie kształtem, który często jest przerysowany. Główną wykorzystywaną figurą jest trójkąt, a w teksturze oprawek królują różne printy. Taka różnorodność kształtów i kolorów sprawia, że oprawki w stylu code switch można z łatwością dopasować nie tylko do każdego looku, ale też do każdej osobowości.

Model 4 Dolce&Gabbana DG5076

Ze względu na pogodę i panującą na dworze aurę, okres jesienno-zimowy wielu osobom wydaje się smutny i szary. Dlatego też warto, dzięki codziennym stylizacjom, w tym również okularom, rozwiać tę  ponurą atmosferę, a tym samym wprowadzić w codzienne życie kolor i odważne formy. To właśnie moda i najnowsze trendy mogą pomóc w nam w przejściu przez zimowe miesiące w pozytywny

Zapraszamy do salonu Lynx Optique Bonarka lub online www.sklep.lynx-optique.pl

Bonarka City Center

Umów się na wizytę:
tel. (12) 298 64 31
kom. 510 277 113

bonarka@lynx-optique.pl

www.sklep.lynx-optique.pl

Przeczytaj również

Kwiaty zimą na topie – z czym je łączyć?

Modowo-prezentowy horoskop

Męski look w stylu kultowego agenta 007 – jak ubierać się na imprezy i spotkania okolicznościowe?