Książka i muzyka na dobry relaks

W wolnej chwili nic tak dobrze nie relaksuje, jak czas spędzony z wyborną książką i ambitną muzyką.

Zacznijmy od czytania. Jaką pozycję warto wybrać? To zależy od aktualnych preferencji. Możemy postawić na intrygujące i pełne pasji biografie znamienitych postaci – opowieść o życiu Fridy Kahlo z pewnością wzbudzi emocje i wzruszy do łez. W przypadku gdy ciekawią nas niezwykłe historie kobiet, które bardzo wiele przeszły, sięgnijmy po światowy bestseller „Dzikie łabędzie. Trzy córki Chin”, napisany przez Jung Chang, który przetłumaczono już na 37 języków, a w swoim rodzimym kraju wciąż jest zakazany.

Książka
Empik
42,99 zł
Książka
Empik
59,99 zł

O ile dalej odczuwamy głód wiedzy, to postawmy na książkę o mózgu będącym najpotężniejszym komputerem świata. Poznając jego instrukcję obsługi, mamy okazję poprawić pamięć, uczyć się efektywniej i rozwinąć swój potencjał, a wszystko dzięki zastosowaniu sprawdzonych i skutecznych praktyk. Może być też tak, że mamy ochotę na pogłębienie samoświadomości i zwiększenie uważności – z lekturą „Czas na medytację”, której autorem jest Christophe André, nauczysz się zwalniać tempo życia oraz czerpać z niego więcej radości.

Książka
Empik
59,50 zł
Książka
Empik
34,99 zł

Fanów muzycznego relaksu zachwyci płyta „Irenka” z wyjątkowymi utworami, w których nie brakuje melancholii, co jest już poniekąd wizytówką utalentowanej Sanah. Alternatywą jest album „Brut” wszechstronnej Moniki Brodki, pełen ludowych okaryn, piszczałek i dud. Wszystkie te elementy są przez artystkę samplowane, w wyniku czego tworzy z nich nowe instrumenty o niekończącej się skali.

Płyta analogowa
Empik
109,99 zł
Płyta
Empik
49,99 zł
Podziel się: