Smaki świata w Bonarce

Masz za sobą długi dzień w pracy? A może podczas zakupów poczułeś, że musisz odpocząć? Doładuj akumulatory, wrzucając coś pysznego na ząb! W Bonarce znajdziesz szeroki wybór oferty gastronomicznej, która z pewnością przypadnie ci do gustu. Wszystkie dania dostępne są w opcji na wynos.

W Charlie Food & Friends właściwe odżywianie to motto na co dzień i w pracy. Nie kupisz tu sztucznie słodzonych napojów, ani wysoko przetworzonej żywności, tylko naturalnie dobre i szybko przyrządzane posiłki. Jesteś amatorem włoskiej kuchni? Deli Pizza to przystanek dla wszystkich maniaków placków – wybierasz, miksujesz, a po chwili jesz! Świeże focaccie i zapiekanki stanowią idealną zagryzkę w przerwie na zakupy.

Bajgiel Jajko & Bekon
Starbucks
* zł
Burger
Salad Story
* zł

Kolejnym smakowitym miejscem jest restauracja Olimp, gdzie zjesz hity polskiej kuchni, a także najbardziej popularne dania kuchni świata. Do przygotowywania świetnych sałatek używane są wyłącznie naturalne składniki. Jedz lekko i zdrowo, wzmacniaj odporność i ciesz się dobrym zdrowiem.

Matcha Latte White
Starbucks
* zł
Sernik z truskawkami
Starbucks
* zł

A kiedy przyjdzie czas na deser, wpadnij do Starbucks Coffee. Skosztujesz tu obłędnej kawy „Jasmine Blossom Matcha Latte”, chrupiących croissantów i rozpływających się w ustach serników na zimno z owocami. Opcją fit jest Smooth The Fruit, gdzie zielone, świeże smoothie i soki zrobione m.in. z jarmużu, szpinaku, mięty czy pietruszki zawierają mnóstwo białka, błonnika, witaminy C i K, wapnia oraz potasu. Oprócz tego działają jak zastrzyk płynnej energii, która przyda się każdego dnia!

Lody
Grycan
* zł
Kawa
Costa Coffee
* zł

*o cenę zapytaj w kawiarniach i restauracjach

Podziel się: